- Բարձրագույն կրթություն- ՏՏ ոլորտի համապատասխան որակավորում- Առնվազն 1 տարվա աշխատանքային փորձ ֆինանսաբանկային (տեղեկատվական անվտանգության կառավարման ուղղվածությամբ) կամ տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտում- Հայերեն, ռուսերեն և անգլերեն լեզուների լավ իամցություն- Համակարգչային ծրագրերի տիրապետում-ՀԾ Բանկ 4.0-ի գերազանց իմացությունը - Վերլուծական աշխատանքներ իրականացնելու ունակություն-Թիմում աշխատելու ունակություն-Պարտաճանաչություն և կարգապահություն
200000-300000 ՀՀ դրամ (ներառյալ հարկեր)
- Տեղեկատվական անվտանգության ռիսկերի գնահատում և վերլուծության իրականացում, ինչպես նաև տեղեկատվական համակարգերի խոցելի կողմերի բացահայտում-ՏՏ գործընթացում անվտանգության կարգերի մշակում և վերահսկողություն- Մշտապես հետևել տեղեկատվական անվտանգության համակարգերի բարեփոխումներին և նորամուծություններին
Հետաքրքրված անձինք իրենց կենսագրականը կարող են ներկայացնել հետևյալ էլ. հասցեով՝ hrvacancy@globalcredit.am, վերնագրում նշելով համապատասխան պաշտոնը:Աշխատանքի ընդունվել ցանկացողների համար դիմումի ձև այստեղ
Խնդրում ենք դիմեն միայն համապատասխան աշխատանքային փորձ ունեցող թեկնածուները:
Կրթություն• ՏՏ ոլորտի բնագավառում բարձրագույն կրթություն:
2019-06-28
Դիտում` 2707 ( Տեղադր.՝ 2018-04-19)