- Բանկային օրենսդրության իմացություն-Առնվազն 5 տարվա աշխատանքային փորձ, որից առնվազն 3 տարին ղեկավար պաշտոնում,
-Թիմում աշխատելու ունակություն-Կազմակերպչական ձիրք, հաղորդակցվելու և բանակցելու կարողություն-Ղեկավարելու և առաջնորդելու ձիրք
-Ֆինանսական և վիճակագրական տվյալներ վերլուծելու ունակություն-Արագ կողմնորոշվելու ունակություն- Բարդ իրավիճակներում լուծումներ գտնելու կարողություն
մինչև 40
- ԽՎԿ բաժնում իրականացվող գործառույթների վերահսկողություն- Վարկերի հետբերման աշխատանքների մեխաանիզմների մշակում և համկարգում -Վարկառուների վերաբերյալ ֆինանսական և գործառնական տեղեկատվության համակարգում և վերլուծություն-Կազմակերպության խնդրահարույց վարկերի վերաբերյալ համապատասխան փաստաթղթաշրջանառության վարում-Գրավադրված գույքերի նկատմամբ արտադատական կարգով գործողությունների կազմակերպում և իրականացում
Հետաքրքրված անձինք իրենց կենսագրականը կարող են ներկայացնել հետևյալ էլ. հասցեով՝ hrvacancy@globalcredit.am, վերնագրում նշելով համապատասխան պաշտոնը:Աշխատանքի ընդունվել ցանկացողների համար դիմումի ձև այստեղԽնդրում ենք դիմեն միայն համապատասխան աշխատանքային փորձ ունեցող թեկնածուները: