Բարձրագույն իրավաբանական կամ տնտեսագիտական կրթություն,Առնվազն 1 տարվա աշխատանքային փորձ ֆինանսաբանկային համակարգում,Գաղտնիք հանդիսացող փաստաթղթերի հետ աշխատելու կարողություն,Գրասենյակից դուրս աշխատելու պատրաստակամություն,Սթրեսային իրավիճակում աշխատելու կարողություն,Թիմում աշխատելու ունակություն,Հաղորդակացման և միջանձնային հարաբերությունների գերազանց հմտություններ,ՀՀ Բանկային օրենսդրության իմացությունՀամակարգչային գիտելիքներ՝ MS Office, ՀԾ Բանկ 4.0-ի իմացությունը կդիտվի առավելություն,Հայերենի գերազանց իմացություն,անգլերենի և ռուսերենի իմացությունը կդիտվի որպես առավելություն:
մինչև 50
Հավաքագրել և մշակել խնդրահարույց վարկերի վերաբերյալ տեղեկատվությունը,Անհրաժեշտության դեպքում ձեռնարկել միջոցեր խնդրահարույց վարկառուների հայտնաբերման ուղղությամբ,Կատարել այցելություններ, խնդրահարույց վարկառուների հետ վարել բանակցություններ,Պատրաստել և խնդրահարույց վարկառուներին ուղարկել ծանուցումներ,Դիմումների, նամակների կամ ձեռք բերված պայմանավորվածությունների հիման վրա պատրաստել և իրավասու մարմնի հաստատմանը ներկայացնել առաջարկություններ ու հետևել դրանց կատարմանը,ՀԿ ծառայության կատարողական վարույթում գտնվող և սնանկ ճանաչված վարկառուների պարտավորությունների դիմաց գրավադրված գույքերի աճուրդներին հետևում և կազմակերպության անունից դրանց մասնակցում:
Աշխատանքի համար դիմել ցանկացող և համապատասխան որակավորում ունեցող թեկնածուներին խնդրում ենք հայերեն լեզվով լրացնել կից ներկայացված դիմումի ձևը` ԴԻՄՈՒՄ պարտադիր նշելով աշխատատեղի անվանումը, որին հավակնում են:
Հարցազրույցի կհրավիրվեն միայն նախնական փաստաթղթային ընտրությունն անցած թեկնածուները:
2020-03-13
Դիտում` 7064 ( Տեղադր.՝ 2018-04-20)