Սպառողական վարկավորման բաժին
-Բարձրագույն կրթություն` ֆինանսական/տնտեսագիտական /մաթեմատիկական-Վաճառքի փորձ, վաճառքի գործիքների իմացություն (ցանկալի է)-Վերլուծական մտածելակերպ և խնդիրներ լուծելու ունակություն -Հաղորդակցվելու, հաճախորդների և գործընկերների հետ շփվելու էթիկա և բանակցելու զարգացած հմտություններ -Կազմակերպչական և թիմային աշխատանքներ կատարելու ունակություն-Լարված աշխատանք կատարելու ունակություն-Բարդ և արագ փոփոխվող միջավայրում աշխատելու ունակություն -Բարձր պատասխանատվության զգացում -Բազմատեսակ հանձնարարությունների միաժամանակ իրականացման ունակություն-Համակարգչային ծրագրերից օգտվելու իմացություն (MS Office)-ՀԾ-Բանկի իմացություն (ցանկալի է)-Հայերեն լեզվի գերազանց, անգլերեն և ռուսերեն լեզուների լավ տիրապետում
100000-200000 ՀՀ դրամ (Ներառյալ հարկեր)
-Հաճախորդների սպասարկում-Նոր և ընթացիկ հաճախորդների հետ մշտական աշխատանքի իրականացում-Ընկերության կողմից մատուցվող ծառայությունների վերաբերյալ հաճախորդներին տեղեկատվության և խորհրդատվության տրամադրում-Վարկային հայտերի ուսումնասիրություն-Վարկային ռիսկերի գնահատում, ներառյալ հաճախորդների վարկունակության, վճարունակության գնահատում -Նոր պայմանագրերի ստեղծում և ծրագրային գրանցում-Վարկային կոմիտե վարկային գործերի ներկայացում (անհրաժեշտության դեպքում)-Վարկային փաթեթի ձևավորում, վարկերի տրամադրում և հետագա սպասարկում - Տրամադրված վարկերի պարբերական մոնիտորինգի իրականացում
Հետաքրքրված անձինք իրենց կենսագրականը կարող են ներկայացնել https://www.globalcredit.am/about-us/career.html կայքում ներկայացված հայտի համաձայն՝ ուղարկելով հետևյալ հասցեով՝ hrvacancy@globalcredit.am, վերնագրում նշելով համապատասխան պաշտոնը, այլապես Ձեր թեկնածությունը չի կարող դիտարկվել:
Այս աշխատանքային նկարագիրը ներառում է, սակայն չի սահմանափակվում վերոնշյալ պարտականություններով, և աշխատակիցը հնարավոր է ստանձնի աշխատանքային անհրաժեշտությունից բխող այլ պարտականություններ։
2019-06-20
Դիտում` 5803 ( Տեղադր.՝ 2018-04-28)