• հաղորդակցման հմտություններ,
• պատասխանատվություն, օպերատիվություն, ճշտապահություն,
• բարձր կազմակերպվածություն, մանրամասների նկատմամբ ուշադրություն,
• թիմային աշխատանքի փորձ և կազմակերպչական ունակություններ:
• ճշգրիտ և արագ մուտքագրելու հմտություն և լայնածավալ տվյալների մուտքագրման կարողություն,
• սահմանված ժամկետներում աշխատանքն ավարտելու ունակություն:
• Մուտքագրում է հաճախորդների մասին տեղեկություններ Ընկերության տեղեկատվական համակարգերի կառավարման ծրագրում:
• Պատրաստում է վարկային պայմանագրեր, մասնակցում է վարկառուների մասին հաշվետվությունների պատրաստման գործընթացին, անհրաժեշտության դեպքում վարկառուների մասին տեղեկություններ է տրամադրում վարկային մասնագետներին, մասնաճյուղի ղեկավարի հետ համակարգում և ապահովում է հաշվետվություններ Ընկերության ղեկավարության համար:
• Կատարում է «ԱՔՌԱ Քրեդիտ Ռեփորթինգ» ՓԲԸ-ի վարկային ռեգիստրի համակարգից վարկային պատմության հարցում և վերբեռնում համապատասխան դիրեկտորիայում:
• Պատրաստում և ներկայացնում է մասնաճյւղի աշխատակազմի աշխատաժամանակի տեղեկագրերի հաշվետվությունները Ընկերության անձնակազմի կառավարման բաժին:
Համապատասխան որակավորում ունեցող անձանց խնդրում ենք իրենց ինքնակենսագրությունը (CV) հայերեն լեզվով ներկայացնել ՀՀ, Սյունիքի մարզ, ք.Գորիս 3201, Գուսան Աշոտի փ. 24/6 կամ ուղարկել էլեկտրոնային փոստով՝ Anahit.Manukyan@kamurj.am՝ հստակ նշելով պաշտոնը, որին հավակնում են:
2025-04-01
Viewed` 313 ( Տեղադր.՝ 2025-02-04)