Թարմացված է 17.12.2024«Կրեդիտ Կոնցեպտ» ՈւՎԿ ՓԲԸ-ն գրանցվել եւ լիցենզավորվել է 2020 թվականի հուլիսի 31-ին: ՀՀ Կենտրոնական Բանկի կողմից տրվել է թիվ 54 լիցենզիա:Ընկերությունը հիմնադրվել է 11 անհատների կողմից։Ընկերության գործունեության հիմնական ուղղությունն է գյուղատնտեսության ոլորտին եւ բիզնեսին վարկային եւ լիզինգային պրոդուկտներ մատուցելը։ Միեւնույն ժամանակ, Ընկերությունը գործունեություն է ծավալում ՀՀ սպառողական վարկային շուկայում` ֆիզիկական անձանց կարիքներին ընդառաջ։Այդպիսով, Ընկերության հիմնական շահառուներն են ՀՀ-ում գործունեություն ծավալող ՓՄՁ-ները, ֆերմերները, ինչպես նաեւ անհատ ֆիզիկական անձինք:Ընկերությունը փոխառություններ է ներգրավում ինչպես իր մասնակիցներից, այնպես էլ ՀՀ բանկերից եւ տարբեր փոխատու կազմակերպություններից։«Կրեդիտ Կոնցեպտ» ՈւՎԿ ՓԲԸ-ի կողմից իրականացվող գործառնությունների սակագներին կարող եք ծանոթանալ այս հղումով: Ընկերությունն իր գործունեությունը ծավալում է ք. Երեւանում գտնվող գլխամասային գրասենյակից եւ ք. Արմավիրում գտնվող մասնաճյուղից, իսկ գործունեության աշխարհագրությունն ընդգրկում է Երեւանը եւ բոլոր մարզերը։Ընկերությունը վարկեր տրամադրում է անկանխիկ եղանակով՝ օգտագործելով ՀՀ բանկային եւ վճարահաշվարկային համակարգի լայն ցանցային ծածկույթը։