• Ապահովագրական ոլորտի կանոնակարգերի և օրենքների իմացությունը կդիտվի որպես առավելություն,
• ICA, CRCM, CCEP hավաստագրերի առկայությունը կդիտարկվի՝ որպես առավելություն,
• Ռուսերեն և անգլերեն լեզուների լավ իմացություն,
• Տեխնիկական հմտություններ (համակարգիչ և օժանդակ ծրագրեր)։
Կարևոր չէ
ամբողջ օրը (09:00 - 18:00)
• Ապահովել Ընկերության գործունեության համապատասխանությունը ներքին և արտաքին կանոնակարգերին՝ նվազեցնելով ռիսկերը,
• Իրականացնել համապատասխանության ստուգումներ, մոնիթորինգ, վերահսկողություն և գնահատում՝ ապահովելով Ընկերության գործունեության թափանցիկությունը,
• Ապահովել իրավական, վերահսկողական և էթիկական պարտավորությունների հիմնական ոլորտներում պատշաճ քաղաքականության, գործընթացների և հսկողության մեխանիզմների առկայությունը,
• Իրականացնել Ընկերության համապատասխանության ռիսկերի գնահատում և արդյունավետ կառավարում,
• Հսկողություն սահմանել Ընկերության առանձին ստորաբաժանումների կողմից կատարվող աշխատանքների, ինչպես նաև Ընկերության գործունեության՝ ՀՀ օրենքների, այլ իրավական ակտերի, ապահովագրական Ընկերության կառավարման իրավասու մարմինների կողմից հաստատված ներքին իրավական ակտերի պահանջներին համապատասխանության նկատմամբ,
• Պարբերաբար գնահատել համապասխանության քաղաքականությունների արդյունավետությունը և անհրաժեշտության դեպքում հանդես գալ Ընկերության ներքին իրավական ակտերում փոփոխություններ և բարելավումներ կատարելու առաջարկությամբ,